O firmie

 

DND PROJECT to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku branżowych szkoleń i konferencji. Od lat organizujemy szkolenia, seminaria, kongresy i konferencje, skierowane do wyselekcjonowanych podmiotów zajmujących się profesjonalnie realizacją inwestycji budowlanych na wszystkich jej etapach z wykorzystaniem systemów, technologii i rozwiązań dedykowanych dla obiektów budowlanych o różnym charakterze, jak i przeznaczeniu. Naszym obszarem działań są grupy zawodowe z sektora branży m.in. przeciwpożarowej, budowlanej, instalacyjnej i elektroenergetycznej. Aktywnie od lat wspieramy również działania Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Wypracowane przez lata kontakty i systemy pracy łączymy z doskonałą znajomością polskiego rynku budowlanego i lokalnej specyfiki dla danej branży. Reakcja na potrzeby rynku, elastyczność i stale konsekwentnie doskonalona jakość obsługi to stanowi największą wartość naszej firmy i są tym, co odróżnia nas od firm konkurencyjnych oraz tym, co najbardziej cenią nasi klienci.

Profesjonalizm organizowanych konferencji został w sposób szczególny zauważony przez partnerów i uczestników korzystających z usług DND Project poprzez nominację firmy w 2013 r. i 2014 r. do Godła Liderów Firm Szkoleniowych oraz Godła Liderów Jakości w Polsce PolishExclusive 2014. W roku 2014 firma została zdobywcą Godła Firma Szkoleniowa Roku 2014 oraz zwycięzcą XVII edycji Ogólnopolskiego Plebiscytu Gospodarczego w Konkursie: Wiktoria - Znak Jakości Przedsiębiorców 2014. W roku 2014 otrzymała również prestiżową nagrodę dorocznie przyznawaną przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa KREATOR BUDOWNICTWA 2014. Rok 2015 to kolejne wyróżnienia DND otrzymuje po raz kolejny nominację do KREATORZY BUDOWNICTWA 2015.

Gwarantujemy organizację szkoleń na najwyższym poziomie.Szerokie i długoletnie doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu, nawet bardzo nietypowemu zamówieniu.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl