Zmiana terminu na kwiecień - Kongres Pożarnictwa FIRE KATOWICE 2020! Ochrona przeciwpożarowa po zmianach od 2020r.

Informujemy, że monitorujemy na bieżąco sytuację i miejsce konferencji i tych Państwa którzy zgłosili się na konferencję w Katowicach informujemy, że Kongres w Katowicach został przeniesiony na 29 kwietnia 2020. Za utrudnienia przepraszamy

Szanowni Państwo

Reagując na komunikaty z ostatniej chwili, dynamiczny rozwój sytuacji związany z rozprzestrzenianiem się wirusa a także mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo jesteśmy zmuszeni PRZENIEŚĆ jutrzejszy Kongres Pożarnictwa w Katowicach do czasu uspokojenia sytuacji związanej z koronawirusem tj. na koniec m-ca kwietnia. Nowy termin to 29.04.2020 (lokalizacja pozostaje bez zmian). Najmocniej Państwa przepraszamy i liczymy na zrozumienie naszej decyzji podyktowanej zagwarantowaniem bezpieczeństwa Państwa pracownikom, Partnerom oraz wszystkim uczestnikom konferencji.

Za utrudnienia przepraszamy

 

 

 

 

 

 

© Klauzule - Copyright*

*Program Wydarzenia oraz założenia programowe opracowane przez Prelegentów i Ekspertów konferencji objęte sa prawami autorskimi w/w. Wszelkie próby kopiowania, powielania lub korzystania z prezentowanych treści, materiałów itp. we własnym zakresie lub celach komercyjnych wydarzeń o podobnej tematyce, z uwagi na częste praktyki o znamionach nieuczciwej konkurencji bez zgody DND Project są zabronione, za wyłączeniem prasy i mediów informujących o wydarzeniu oraz podmiotów dysponujących zgodami Organizatora. Podstawa prawna Dz.U z dnia 23.04.1964r. Kodeks Cywilny, Dz.U. z dnia 6.06.1997 r. Kodeks Karny, Dz. U. z dnia 16.04.1993r. O zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Dz.U. z dnia 4.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych z późniejszymi zmianami, Dz.U. z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami.

 

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl