Szkolenia

Organizujemy zarówno seminaria i konferencje otwarte, jak i szkolenia zamknięte dla firm i instytucji, w których udział biorą menedżerowie, specjaliści oraz pracownicy administracji.Nasze działania koncentrują się na dostarczaniu profesjonalnych informacji, które wspomagają podejmowanie właściwych decyzji przez naszych Klientów – tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Nasza lista szkoleń nigdy nie jest zamknięta. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dotyczące każdego zagadnienia czy tematu. Poza bieżącą ofertą, którą znajdą Państwo na naszej stronie, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Posiadamy bardzo bogatą bazę wiedzy i współpracujemy z wieloma ekspertami co stanowi solidne zaplecze merytoryczne, które chętnie udostępniamy Uczestnikom naszych szkoleń, warsztatów i seminariów.

Organizujemy zarówno seminaria dotyczące istotnych dla naszych Klientów zmian w prawie jak i szkolenia z tematyki branżowej i zawodowej. Nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia przedstawiamy Państwu zawsze w ujęciu praktycznym.

Nasze szkolenia nigdy nie są wykładami teoretycznymi, a polegają na przekazaniu Państwu wiedzy w taki sposób, aby mogli ją Państwo wykorzystać w codziennej pracy.

Poza szkoleniami z sektora zagadnień skierowanych do środowisk menedżerskich w naszej ofercie znajdą Państwo zawsze szkolenia branżowe, m.in. z zakresu:


  •     bezpieczeństwa pracy,
  •     budownictwa,
  •     przemysłu,
  •     zarzadzania nieruchomościami
  •     ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji
  •     problematyki oświatowej,
  •     zagadnień istotnych dla administracji publicznej,
  •     i wielu innych

Nasza oferta jest zawsze wynikiem reakcji na Państwa potrzeby – jeśli nie znajdują w niej Państwo propozycji dla siebie, zachęcamy do zgłaszania tematów którymi są Państwo zainteresowani.

Prelegenci – współpracujemy z wieloma ekspertami i specjalistami. Nasi prelegenci wywodzą się zarówno ze środowisk akademickich, jak i czysto biznesowych – są to osoby, które zawsze łączą solidną podstawę teoretyczną z wykorzystaniem wiedzy w praktyce.

Każde z naszych szkoleń w całości jego przebiegu posiada tzw. panele dyskusyjne a nasi eksperci są otwarci na Państwa sugestie, a dzięki małym grupom szkoleniowym każdy z Uczestników ma możliwość indywidualnego zadania pytania i uzyskania odpowiedzi – pomocnej w konkretnym przypadku. Prowadzący szkolenia i seminaria zawsze szukają rozwiązań, uwzględniając specyfikę Państwa firmy czy instytucji.

Materiały – każdy z Uczestników naszych szkoleń otrzymuje profesjonalnie przygotowane materiały merytoryczne dotyczące tematu szkolenia oraz stosowny Certyfikat lub w zależności od tematu szkolenia zaświadczenie potwierdzające nie tylko uczestnictwo w danych szkoleniu, ale również zdobycie przekazywanej wiedzy. Poza tematem szkolenia wszystkie certyfikaty zawierają wypunktowane zagadnienia, którą przyswoił Uczestnik szkolenia oraz są podpisane przez eksperta  w danej dziedzinie – tym samy stanowią dokument potwierdzający wiedzę i umiejętności zdobyte przez  Uczestników naszych szkoleń.

Sale seminaryjne i warsztatowe – troszcząc się o komfort Uczestników naszych szkoleń zawsze dbamy o to, aby warunki, w jakich odbywa się seminarium, zajęcia warsztatowe czy konferencja, sprzyjały atmosferze ułatwiającej przyswajanie wiedzy.

Na życzenie Klientów  organizujemy również szkolenia zamknięte, bezpośrednio dostosowane do potrzeb klienta.

 

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl